fbpx
Unikaalse elamu visioon mainekalt arhitektuuribüroolt Hagudi 26 elamu arhitektuurilise lahenduse autoriks on tunnustatud ja staažika arhitektuuribüroo Alver Arhitektide meeskond.
Sisekujunduse kontseptsioon andekalt sisearhitektilt Hagudi 26 elamu korterite ja maja ühisruumide sisekujunduse looja on hinnatud Eesti Sisearhitektide Liidu liige Mari Põld.
Aiaga piiratud mänguväljakuga hoov Autovaba, aiaga piiratud ja mänguväljakuga hoov loob majaelanikele meeldiva ja lastele turvalise õueala.
Ülimadalad kulud kodu ja tarbevee küttele Kogu maja küte ja soe tarbevesi toodetakse päikesepaneelide ja õhk-vesi soojuspumpadega, mis on elektriküttega võrreldes kuni 80% soodsam.
Kindlad panipaigad igale korterile Lukustatud paraja suurusega panipaigad maja 0-korrusel vabastavad korterites ruumi ja teevad hoiustamise mugavamaks.
Igale korterile autokoht Puldiga avatava väravaga majaalune garaaž tagab autole ilmastikukaitse.
Tasuta parkimine kõigile külalistele Hagudi tänaval ei pea majaelanike külalised muretsema parkimistasude pärast.
Videovalvega suurem meelerahu Maja ühisalad on valvatud turvakaamerate poolt, tagades varale täiendava turvalisuse.
Vaikus eeskujuliku heliisolatsiooniga Korterite vahelised seinad on normist oluliselt kõrgema heliisolatsiooniga, põrandas on sammumüra summutav isolatsioon.
Parem sisekliima eraldi ventilatsiooniga Korteripõhiselt lahendatud soojustagastusega ventilatsioon kindlustab parema sisekliima ja suurema mugavuse igas korteris.
Kodusoojus põrandast Vesipõrandaküte loob suurema mugavuse kõrval ka paremad sanitaartingimused vannitubades.
Millist kodu sooviksid omale sina?
Jalgrattad kindlas kohas Maja asukoht kesklinnas soosib rattaga liiklemist ja nullkorrusel on rattad kindlalt hoitud.
Väga hea energiatõhusus Hästi optimeeritud kulutusi küttele kinnitab Hagudi 26 majale määratud B-klassi energiamärgis.
Vooluvõtukohtadega suured terrassid Ruumiküllasel terrassil on veelgi suurem väärtus, kui sinna saab mugavalt paigaldada näiteks soojuskiirguri või sülearvuti laadimisjuhtme.
Väiksemad küttekulud taastuvenergiast Katusele paigaldatud päikesepaneelid aitavad vähendada nii majaelanike küttekulusid kui ökoloogilist jalajälge.
Kõrged laed, avaram atmosfäär Esimesel kahel korrusel 2,7 meetri ja kolmandal korrusel 2,9 meetri kõrgusel paiknevad laed muudavad eluruumi meeldivalt avaraks.
Valgusküllasus ilma varjuküljeta Kolmekordse klaaspaketiga suured aknad toovad rohkelt valgust ilma kadudeta toasoojuses.
Mugavus kaugloetavate arvestitega Kaugloetavad elektri- ja veearvestid vabastavad näitude otsimise ja edastuse kohustusest.
Videofono välistab soovimatud külalised Video-fonolukk tõstab majas turvalisust, kergendab külaliste tuvastamist ja neist soovimatute vältimist.